Author: M***o
Date:
Review: Value for money: excellent Easy to wear: excellent Comfortable to wear: 100% Hairstyle Stylishness: 100%
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Price: 186.400₫
Original Price: 203.000₫
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Burgundy |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 250 g |
| Chiều dài | 60 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb2312214170809608 |
Author: M***o
Date:
Review: Value for money: excellent Easy to wear: excellent Comfortable to wear: 100% Hairstyle Stylishness: 100%
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: d***1
Date:
Review: love love!! exactly like picture if not better! highly recommend
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: t***r
Date:
Review: The wig is stunning. I highly recommend. The hair is thick and looks very realistic.
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: s***8
Date:
Review: Such good quality and nice length love the colour got so many compliments
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm